Szanowni Państwo,

jesteśmy Specjalistycznym Ośrodkiem Wsparcia (SOW) dla ofiar przemocy w rodzinie. Naszą misję sprawujemy od 10 lat. W tym czasie wiele osób, przeważnie kobiet i dzieci znalazło u nas schronienie, zrozumienie i pomocną dłoń. To co uzyskano 10 lat temu na wyposażenie Ośrodka trwa do dzisiaj. Niestety stopień zużycia jest tak wielki, że nie możemy już nawet mówić o standardach niezbędnych do szybszego odzyskania równowagi psychicznej i poczucia własnej wartości.

Z przykrością nadmieniam, że osób doświadczających przemocy ze strony tych, którym zaufali, powierzyli swój los, z którymi pragnęli budować szczęśliwe życie, mieć upragnione dzieci i boleśnie się zawiedli, jest wciąż zbyt wiele.

Opuszczając miejsce zamieszkania w pośpiechu, zabierają to co konieczne i co mogą unieść. Nie mając rodziny, która mogłaby stanowić dla nich oparcie, zdani są na instytucje i ludzi dobrej woli. To w ich imieniu ośmielamy się prosić o materialne wsparcie dla tutejszego Ośrodka.

Potrzebujemy:

  • kolorowanki, wyklejanki, bajki dla dzieci
  • meble i materace do świetlicy
  • materace do pokojów mieszkalnych oraz nakładki na materace
  • kołdry, poduszki
  • koce, prześcieradła gumowane
  • pościel
  • 4 komputery lub laptopy – zarówno dla starszych dzieci jak i młodzieży i dorosłych (służbowych komputerów ze względu na ochronę informacji wrażliwych i niejawnych udostępniać nam nie wolno)
  • zabawki interaktywne i klocki, które rozwijają u dzieci wyobraźnię i kreatywność, jak i te do przytulania ( są tu dzieci, które doświadczyły przemocy bądź były wielokrotnie świadkami dramatu swoich najbliższych)

Może to też być każda symboliczna „ złotówka”, która pozwoli nam zakupić niewymienione wyżej rzeczy, aczkolwiek równie potrzebne podczas pobytu w naszym Ośrodku jak i po jego opuszczeniu.

W zamian za okazane wsparcie możemy zaoferować:
– umieszczenie Państwa firmy w certyfikacie z podziękowaniem,
– wpisie na naszą stronę internetową (nazwisko/logo) pod tytułem „sponsor” oraz na portalach internetowych,
– satysfakcję i wdzięczność naszych podopiecznych oraz naszej kadry.
Jesteśmy otwarci na inne sposoby promocji.

Bliższe informacje na temat tutejszego Ośrodka można uzyskać pod numerem tel. 95 721 41 60. Wszelkie pytania można kierować również pod adres e- mail: interwencja@sow.com.pl lub bezpośrednio przez formularz kontaktowy znajdujący się na niniejszej stronie.

Pokładając nadzieję na Państwa przychylną reakcję na nasz apel, podajemy nr konta, na które można dokonywać wpłaty:
41 1020 1967 0000 0128 5071
z dopiskiem „Pomoc dla SOW”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *